About Me

Cress Eksik Parça Göbekli Tepe Muhafızı Cinder Beni Bırakma

Sürpriz Balayı - Christine BellLacey Garrity, yeni evlendiği eşini, düğünü yaptıkları otelin lobisindeki bir malzeme odasında yarı çıplak halde bulur; yanında Lacey'nin en yakın arkadaşlarından ve nedimelerinden biri olan Becca'yla birlikte. Üstelik daha düğünleri bitmemiştir bile. Yaşadığı şokla oradan kaçıp gelinliğinden kurtulmaktan başka bir şey düşünemeyen Lacey'ye yardım edecek tek kişi, diğer yakın arkadaşı Cat'in ağabeyi ünlü boksör Galen Thomas'tır.
Galen'in, Lacey'yi yaşadığı yıkımdan biraz da olsa uzaklaştırmak için bir fikri vardır. Düğünden sonra eşiyle gitmek için hazırlandıkları, aylardır heyecanla bekledikleri balayı için Porto Riko'ya doğru yola çıkmak. Balayı olarak düşünülmüş de olsa biraz tatil yapmak, Lacey'ye iyi gelecektir ve Galen ona eşlik etmeye hazırdır. Birlikte çıktıkları bu balayı, her ne kadar evliliği baştan bitmiş bir gelin ve sahte bir damatla yapılsa da, yeni başlangıçlara gebedir. 


Önce içerik :D

Kitabın ikinci veya üçüncü sayfalarıydı, Lacey'in yeni eşini çarşafların bulunduğu depoda nedimelerinden biri ile basması ile başlıyor.

Ardından önce en yakın arkadaşı Cat, hemen sonra da onun abisi Galen duruma şahit oluyor.

Vee Lacey, Galen ile Harley'ine atlayıp oradan toz oluyor :D

Ya hikaye o kadarrr tanıdık ki bir kitapta daha bunu okuduğumu düşünüyorum ancak hatırlayamıyorum bir türlü.. 

Yazarın ben nedense diğer kitabı Kiralık Eş'e benzettim. 

Tam çerezlik dedikleri tür var ya hah işte bu o kitap :D

Öğleden sonra 4 gibi başladım işte akşam 8 yoktu bitirdiğimde.

Beni şaşırtan durumlardan biri kapağı açtığımda karşılaştığım punto boyutu. Vay canına dedim! O kadar büyük ki.. Hiç sevmiyorum böyle büyük puntoları :/

Her neyse.. Karakterlere gelirsem eğer, Lacey'in annesine karşı tuhaf davranışlarını saymazsam eğer sevimliydi üç karakterde. 

Sırdan olayları ile karşınıza çıkan, oku kaldır dediğimiz kategoride. 

Kafa dağıtmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim ;)

Saçma sapan triplere giren karakterlerden bunaldıysanız bu kitap tam ihtiyacınız olan şey :D

Öyle yani :) Seri 3 kitaptan oluşuyormuş. İkinci kitap Lacey'in dostu Cat hakkında. Üçüncü kitapta Courtney ile ilgili. Sanırım onunla da ikinci kitapta tanışmış oluruz. 


Bu da işte orjinal kapak :D Bizde çıkan kapağı alakasız bulsam da en azından sevimli :)Orjinal Adı: Down for the Count
Sayfa Sayısı: 352
Goodreads Puanı:3,93
Benim Puanım:3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder